Sledovat film Černý cadilac online

Přehrajte si film Černý cadilac HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, thriller, drama Černý cadilac na Filmbox!
  Trailer k filmu Černý cadilac   Sledovat Černý cadilac online
Žánr:
horor, thriller, drama
Režie:
John Murlowski
Hrají a postavy:
Randy Quaid (Charlie), Shane Johnson (Scott), Josh Hammond (C.J. Longhammer), Jason Dohring (Robby), Kiersten Warrenová (Jeannine), Adam Vernier (Beefy)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Pomsta na sedadle řidiče...

Student Yale Scott Robertson a jeho neurotický kámoš C.J. Longhammer z Minnesoty se jako každý rok i teď rozhodnou překročit hranici Wisconsinu aby si užili divokou noc. Kdzz si Scott užíva s dívkou v autě (Saab), v baru se strhne rvačka, kterou jako obvykle vyvolal CJ. Mezitím se Scottův zbožňující malý bratr Robbie snaží přijít o panenství, které ho dost štve. Scott jim dá co proto, tak radši vypadnou. Po chvíli je začne pronásledovat černý Cadillac, jedou k jezeru, kde se ho snaží setřást. Po cestě naberou policistu a opět se objevuje černý cadillac. Teď je otázkou proč je pronásleduje a kdo pak za to může.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski