Sledovat film Černá díra online

Přehrajte si film Černá díra HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, science fiction, thriller Černá díra na Filmbox!
  Trailer k filmu Černá díra   Sledovat Černá díra online
Žánr:
drama, science fiction, thriller
Režie:
Tibor Takács
Hrají a postavy:
Kristy Swansonová (Shannon Muir), Judd Nelson (Eric Bryce), David Selby (General Ryker), Heather Dawnová (Sgt. Alicia Bennett), Jennifer Lyn Quackenbush (Elizabeth Williams), Christa Campbellová (Advisor Coldwell)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Ve výzkumném středisku poblíž St. Louis proběhne sporný experiment na urychlovači částic a vznikne miniaturní černá díra, která do sebe nasává vše kolem sebe a pomalu roste. Navíc z ní vstoupí do našeho světa démonická bytost skládající se z čisté energie a začne se pídit po potravě. Energie, kterou načerpá, rozšiřuje černou díru. Nastávající katastrofě, která hrozí postupně pohltit celou naši planetu (a přilehlý vesmír), čelí skupinka vědců v čele s půvabnou dr. Shannen, dr. Ericem Brycem a osvíceným generálem Rykerem. Postupně zjistí, jak závažné katastrofě čelí a odhalí vazbu mezi kvantovým démonem a černou dírou. Démon unikne z ústavu a vydá se hledat bohatší zásoby energie - přímo do St. Louis. Černá díra vstřebá institut a pomalu následuje démona do města. Vědci rozmluví gen. Rykerovi použití atomové bomby, ta by jen posloužila jako ideální zdroj energie a černá díra by se naprosto vymkla možné kontrole. Černá díra pustoší městské dominanty a směřuje k hlavní elektrárně. Probíhá evakuace obyvatelstva (včetně rozvedené rodiny dr. Bryce) a velení přebírá nadřízený generál Tate, který chce za každou cenu použít jaderné zbraně. Vědci s Rykerem se ještě pokusí zajmout energetickou bytost a vhodit ji zpět do černé díry, která by se tím mohla zablokovat, ale když akce skončí fiaskem, prezident vydá souhlas se svržením bomby a odstartují letadla. Dr. Bryce udělá poslední zoufalý pokus - naláká démona na auto s akumulátorem a s ním pak zajede až k černé díře. Démon je vcucnut do singularity, ta se uzavře, generál odvolá jaderný útok na St. Louis a všichni se radují. Přežije i dr. Bryce a může se objímat střídavě s dcerou z rozvedeného manželství a dr. Shannon.
Hodnocení:
33 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski