Sledovat film Černá Dahlia online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Černá Dahlia
  Trailer k filmu Černá Dahlia   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Brian De Palma
Hrají a postavy:
Josh Hartnett (Ofcr. Dwight 'Bucky' Bleichert), Scarlett Johanssonová (Kay Lakeová), Aaron Eckhart (Seržant Leland 'Lee' Blanchard), Hilary Swanková (Madeleine Linscottová), Mia Kirshnerová (Elizabeth Shortová), Mike Starr (Russ Millard)
Scénář:
James Ellroy, Josh Friedman
Země:
Německo, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Černá Dahlia, příběh posedlosti, lásky, korupce a mravní zkaženosti. Mladá a krásná Elizabeth Short "Černá Dahlia" přišla do Hollywoodu, aby se stala slavnou herečkou. Nebyl to však její herecký talent, který ji přinesl slávu, ale její brutální vražda. Detektivové Lee Blanchard a Bucky Bleichert, se stávají posedlými nalezením vraha. V dalších rolích uvidíte Scarlett Johansson a dvěma Oscary oceněnou Hillary Swank. Natočeno podle skutečného příběhu.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko