Sledovat film Cena za neznost online

Přehrajte si film Cena za neznost online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1536 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Cena za neznost
  Trailer k filmu Cena za neznost   Sledovat Cena za neznost online
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
James L. Brooks
Hrají a postavy:
Shirley MacLaineová (Aurora Greenwayová), Debra Wingerová (Emma Hortonová), Jack Nicholson (Garrett Breedlove), Danny DeVito (Vernon Dahlart), Jeff Daniels (Flap Horton), John Lithgow (Sam Burns)
Země:
USA
Rok výroby:
1983
Popis:
Pěti Oscary oceněný příběh excentrické stárnoucí ženy a její jediné dcery, jejich problematického vztahu, životních nálezů i ztrát.

Příběh Aurory a její dcery Emmy, které spojuje silný vztah. Rodinná sága se odehrává v období třicátých let a začíná zpětným pohledem na Emmino dětství. Aurora se jen těžko smiřuje s tím, že její dospělá dcera začíná žít svůj vlastní, nezávislý život. Nelíbí se jí Emmin manžel a nemůže se vyrovnat s rolí babičky.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski