Sledovat film Cena za neznost online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Cena za neznost
  Trailer k filmu Cena za neznost   Sledovat 1602 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
James L. Brooks
Hrají a postavy:
Shirley MacLaineová (Aurora Greenwayová), Debra Wingerová (Emma Hortonová), Jack Nicholson (Garrett Breedlove), Danny DeVito (Vernon Dahlart), Jeff Daniels (Flap Horton), John Lithgow (Sam Burns)
Scénář:
Larry McMurtry, James L. Brooks
Země:
USA
Rok výroby:
1983
Popis:
Pěti Oscary oceněný příběh excentrické stárnoucí ženy a její jediné dcery, jejich problematického vztahu, životních nálezů i ztrát.

Příběh Aurory a její dcery Emmy, které spojuje silný vztah. Rodinná sága se odehrává v období třicátých let a začíná zpětným pohledem na Emmino dětství. Aurora se jen těžko smiřuje s tím, že její dospělá dcera začíná žít svůj vlastní, nezávislý život. Nelíbí se jí Emmin manžel a nemůže se vyrovnat s rolí babičky.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko