Sledovat film Čekání online

Přehrajte si film Čekání online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Čekání
  Sledovat Čekání online
Žánr:
Drama
Režie:
Piero Messina
Hrají a postavy:
Juliette Binocheová (služka Anna), Giorgio Colangeli (Pietro), Lou De Laage (Jeanne), Domenico Diele (Giorgio), Antonio Folletto (Paolo), Corinna Locastrová (Rosa)
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Anna truchlí nad ztrátou, kterou nedokáže vyslovit, a její obranný mechanismus ji strhne do předstírání, že se žádná tragédie nestala. Její křehké ekvilibrium, zobrazené v procítěném herectví Juliette Binocheové a až abstraktních, stylizovaných obrazech, je ale narušeno, když do Annina útočiště v sicilské vile neočekávaně přijede snoubenka jejího syna Guiseppeho. Mladičká a energická Jeanne, s níž se Anna nikdy předtím nesetkala. Guiseppe má snad přijet na velikonoční oslavy a obě ženy si v čekání postupně k sobě nacházejí cestu.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski