Film Casanova '70

Sledovat film
Casanova '70
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Casanova '70 je humorným příběhem sexuálních dobrodružství Andrey Rossi-Colombottiho, pohledného, avšak trpícího kvůli vlastní impotenci. Ve skutečnosti potřebuje k sexuálnímu vzrušení nebezpečné situace - pak se z něho stává neodolatelný dobyvatel dívčích srdcí. Znamenitý Marcello Mastroianni v titulní roli s nadhledem ironizuje klasický typ samolibého italského svůdce, který se v jeho podání mění v tragikomickou oběť zažitých sexuálních rituálů.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Mario Monicelli
Hrají a postavy: Marcello Mastroianni (Major Andrea Rossi-Colombotti), Virna Lisiová (Gigliola), Marisa Mellová (Thelma), Michèle Mercierová (Noelle), Enrico Maria Salerno (Professore), Liana Orfeiová (Lion Tamer)
Scénář: Suso Cecchi d'Amicová, Tonino Guerra, Agenore Incrocci, Mario Monicelli, Giorgio Salvioni, Furio Scarpelli
Země: Itálie, Francie
Rok výroby: 1965
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko