Sledovat film Čarovný les online

Přehrajte si film Čarovný les online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1317 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Čarovný les
  Trailer k filmu Čarovný les   Sledovat Čarovný les online
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Hudba & Umění, Komedie, Rodinný
Režie:
Rob Marshall
Hrají a postavy:
Anna Kendricková (Popelka), Daniel Huttlestone (Jack), James Corden (pekař), Emily Bluntová (pekařova žena), Christine Baranská (nevlastní matka), Tammy Blanchardová (Florinda)
Země:
USA, Velká Británie, Kanada
Rok výroby:
2014
Popis:
Dávejte si pozor na svá přání.

Vtipný a dojemný muzikál Čarovný les představuje klasické pohádkové příběhy Popelky, Červené Karkulky, Jacka a fazolového stonku a Lociky - ty všechny spojené v původním příběhu, ve kterém se dále objevuje pekař se svou ženou a přáním založit rodinu, a také zlá čarodějnice, která na oba manžele uvrhla kletbu. Čarovný les je moderním zpracováním oblíbených pohádek bratří Grimmů, ve kterém se protínají příběhy hned několika z nich, a který ukazuje, jaké důsledky mají přání a poslání jejich postav.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski