Sledovat film Čarodějův učeň online

Přehrajte si film Čarodějův učeň online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1431 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Čarodějův učeň
  Trailer k filmu Čarodějův učeň   Sledovat Čarodějův učeň online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy
Režie:
Jon Turteltaub
Hrají a postavy:
Nicolas Cage (Balthazar Blake), Jay Baruchel (Dave), Alfred Molina (Maxim Horvath), Teresa Palmerová (Becky Barnesová), Toby Kebbell (Drake Stone), Omar Benson Miller (Bennet)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Balthazar Blake je čarodějným mistrem, který se v současném Manhattanu snaží ubránit město před svým úhlavním nepřítelem Maximem Horvathem. Balthazar na to ale sám nestačí a proto vyhledá pomoc Davea Stutlera, zdánlivě obyčejného člověka, který v sobě ale ukrývá netušené možnosti, a učiní z něj navzdory jeho pochybám svého učně. Čaroděj svého nedobrovolného žáka v rychlosti zasvětí do základů tajného umění magie a kouzel a společně se tato neobvyklá dvojice pokouší s pomocí svých schopností postavit jedněm z nejagresivnějších - a nejzákeřnějších - čarodějů všech dob. Dave je nucen v sobě najít veškerou odvahu k tomu, aby jako Čarodějův učeň svůj výcvik přežil, zachránil město a získal srdce své vyvolené.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski