Sledovat film Čarodějky: Pověst z Nové Anglie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Čarodějky: Pověst z Nové Anglie
  Trailer k filmu Čarodějky: Pověst z Nové Anglie   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Mysteriózní
Režie:
Robert Eggers
Hrají a postavy:
Anya Taylor-Joy (Thomasin), Ralph Ineson (William), Kate Dickieová (Katherine), Harvey Scrimshaw (Caleb), Lucas Dawson (hrobník Jonáš), Ellie Grainger (Mercy)
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Zlo může mít mnoho podob.

Divoké lesy Nové Anglie sedmnáctého století. Pětičlenná rodina se snaží v drsném prostředí nespoutané přírody vybudovat nový život. Pokradmu ji však začne obklopovat temnota: novorozeně zmizí, kozí mléko se proměňuje v krev a nevysvětlitelné příhody začnou sužovat životy jejích členů. Obavy z čarodějnictví se začnou vkrádat do jejich myslí.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski