Sledovat film Cargo online

Přehrajte si film Cargo online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online záhady, science fiction, thriller, fantasy Cargo na !
  Trailer k filmu Cargo   Sledovat Cargo online
Žánr:
záhady, science fiction, thriller, fantasy
Režie:
Ivan Engler, Ralph Etter
Hrají a postavy:
Anna-Katharina Schwabroh (Laura Portmann), Martin Rapold (Samuel Decker), Regula Grauwillerová (Anna Lindbergh), Yangzom Brauenová (Miyuki Yoshida), Pierre Semmler (Pierre Lacroix), Claude-Oliver Rudolph (Igor Prokoff)
Země:
Švýcarsko
Rok výroby:
2009
Popis:
Když je biosféra Země zničena, většina lidí přesídlí do kosmu. Obydluje stísněné kosmické stanice. Jedinou nadějí je rajská planeta Rhea, která je od Země vzdálena pět světelných let. Příběh se odehrává v narezlém transportéru Kassandra, který míří ke stanici NR 42. Mladá lékařka Laura je jediná osoba v raketoplánu, která není ve stavu hibernace. Do vystřídání jí zbývají čtyři měsíce. Během denních hlídek v pustých chodbách začíná mít pocit, že není v raketě sama. Začíná hra na kočku a myš a představa se mísí s realitou. Co skrývají kontejnery ve skladu a "co" a nebo "kdo" je v raketě?
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski