Sledovat film Captain America: Návrat prvního Avengera online

Přehrajte si film Captain America: Návrat prvního Avengera HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, science fiction Captain America: Návrat prvního Avengera na Nova!
  Trailer k filmu Captain America: Návrat prvního Avengera   Sledovat Captain America: Návrat prvního Avengera online
Žánr:
akční, dobrodružný, science fiction
Režie:
Joe Russo, Anthony Russo
Hrají a postavy:
Chris Evans (Steve Rogers / kapitán America (Libor Bouček)), Samuel L. Jackson (Nick Fury (Pavel Rímský)), Dominic Cooper (Howard Stark), Scarlett Johanssonová (Natasha Romanoffová / Black Widow (Jitka Moučková)), Robert Redford (Alexander Pierce (Jiří Štěpnička)), Sebastian Stan (Bucky Barnes / Winter Soldier (Filip Jančík))
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět. Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními zabijáky, kteří byli posláni, aby ho umlčeli. Když dojde k odhalení skutečné šíře zákeřného plánu, povolávají Captain America s Black Widow na pomoc svého spojence Falcona. Přesto se brzy ocitají tváří v tvář nečekanému a zdatnému nepříteli - Winter Soldierovi.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.