Sledovat film Camille Claudelová online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Camille Claudelová
  Trailer k filmu Camille Claudelová   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický, Romantický
Režie:
Bruno Nuytten
Hrají a postavy:
Isabelle Adjaniová (Camille Claudel), Gérard Depardieu (Auguste Rodin), Laurent Grévill (Paul Claudel), Alain Cuny (Louis-Prosper Claudel), Madeleine Robinsonová (Louise-Athanaise Claudel), Katrine Boormanová (Jessie Lipscomb)
Země:
Francie
Rok výroby:
1988
Popis:
G. Depardieu v roli slavného sochaře Auguste Rodina, který se zamiluje do mladičké sochařky. I přes vysoký věkový rozdíl dívka jeho lásku opětuje. Děj se odehrává v 19.století, kdy bylo velice neobvyklé, aby sochařinu dělala žena. Když Rodin zjistí, že je dívka velice nadaná, všestraně ji pomáhá, ale časem začne nabývat dojmu, že se mu začíná sochařka umělecky vyrovnávat....
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski