Sledovat film Čajka Jonathan Livingston online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Čajka Jonathan Livingston
  Trailer k filmu Čajka Jonathan Livingston   Sledovat 1561 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Rodinný
Režie:
Hall Bartlett
Hrají a postavy:
Philip Ahn (Chang (hlas)), Richard Crenna (otec (hlas)), James Franciscus (Jonathan (hlas)), Kelly Harmonová (Kimmy (hlas)), Hal Holbrook (stařec (hlas)), David Ladd (Fletcher (hlas))
Scénář:
Richard D. Bach, Hall Bartlett
Země:
USA
Rok výroby:
1973
Popis:
Mladý racek Jonathan Livingston není spokojen se životem ve svém hejnu, kde nikdo nemá pochopení pro jeho skvělé letecké výkony. Opustí hejno a létá si svobodný nad širým oceánem, dokud na své velké překvapení nezjistí, že ve své lásce k letu není sám. Při hledání moudrosti a životního pochopení musí proletět za horizont a objevit v sobě nové možnosti a světy.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko