Sledovat film Bylo to v máji online

Přehrajte si film Bylo to v máji online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1106 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Bylo to v máji na !
  Sledovat Bylo to v máji online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Václav Berdych, Martin Frič
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Jan Sebesta, topenár), Ella Nollová (Ruzena Sebestová), Jana Dítětová (Lída Sebestová, prodavacka), Miloš Vavruška (Josef Brejcha, úderník), Ota Motyčka (Václav Hrabe, obuvník), Milada Smolíková (Eliska Hrabetová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1951
Popis:
Veselohra Bylo to v máji líčí události v životě topenářského dělníka Šebesty mezi dvěma Svátky práce.

Veselohra Bylo to v máji je nesporným přínosem našeho filmu. Film ukazuje Šebestův přerod vlivem okolí a vlastně vlivem celé dnešní společenské skutečnosti, v níž lidé typu Šebestova zůstávají stát stranou jako ztělesněné přežitky kapitalistické minulosti, a to v práci i v rodinném životě... Nedostatkem, jehož je nutno se pro příště vyvarovat, je to, že v celém ději není ukázána role, kterou při výrobních problémech i otázkách jednotlivců hraje dnes u nás strana. Není myslitelno, že by se boj o zvýšení výroby odehrál bez spoluúčasti závodní organizace KSČ.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski