Sledovat film Byl jednou jeden princ online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Byl jednou jeden princ
  Trailer k filmu Byl jednou jeden princ   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Alex Wright
Hrají a postavy:
Megan Parková (Susanna), Jonathan Keltz (Nate), Kayla Wallace (Avery), Charles Jarman (John), Colleen Wintonová (paní June Waller), Sara Botsfordová (Queen)
Scénář:
Tracy Andreen
Země:
Kanada
Rok výroby:
2018
Popis:
Susanna pracuje v obchodě se zahradními potřebami v Georgii, který patří jejím rodičům. Jednoho dne s radostí přijímá pomoc od sympatického cizince Nata. Ihned mezi nimi přeskočí jiskra. Když se však jejich společná fotka dostane do novin, Susanna s překvapením zjišťuje, že muž, do kterého se zahleděla, se musí vrátit domů. Budou ho totiž korunovat jako krále Nathaniela, vládce Cambrie.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko