Sledovat film Burn after reading - Wer verbrennt sich hier die Finger? online

Přehrajte si film Burn after reading - Wer verbrennt sich hier die Finger? online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Burn after reading - Wer verbrennt sich hier die Finger? na !
  Sledovat Burn after reading - Wer verbrennt sich hier die Finger? online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Ethan Coen, Joel Coen
Hrají:
George Clooney (Harry Pfarrer), Frances McDormandová (Linda Litzkeová), Brad Pitt (Chad Feldheimer), John Malkovich (Osbourne Cox), Tilda Swintonová (Katie Coxová), Richard Jenkins (Ted Treffon)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Inteligence je relativní.

Osborne Cox je operační důstojník CIA bojující o přežití. Jeho kariéra i manželství už dlouhou dobu nikam nespějí a Ozzieho začne pořádně chápat snad jen lahev tvrdého alkoholu. Harry Pfarrer je domýšlivý úředník ministerstva financí, který za zády své ženy holduje internetové seznamce a ve sklepě si sám vyrábí sexuální pomůcky. Za zmínku stojí, že udržuje známost i s nespokojenou Ozzieho manželkou Katie. Když Ozzie definitivně přijde o práci u CIA, rozhodne se ve své slastné nevědomosti napsat vzpomínkovou knihu. Bohužel netuší, že si jeho žena chystá vhodnou půdu pro rozvod a rukopisu z jeho počítače se zmocní. Disk se omylem dostane do rukou potrhlé zaměstnankyně fitcentra Lindy a jejímu natvrdlému kolegovi Chadu Feldheimerovi. Oba prosťáčci v tom vidí báječnou příležitost, jak přijít k nějaké hotovosti a tak nelení a svůj objev nabídnou komu jinému, než Rusům! Okamžitě se ovšem spustí řetězec událostí, které ukážou, jak tajné vlastně tajné služby můžou být.
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.