Sledovat film Buddy míří na Západ online

Přehrajte si film Buddy míří na Západ online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, western Buddy míří na Západ na !
  Trailer k filmu Buddy míří na Západ   Sledovat Buddy míří na Západ online
Žánr:
komedie, western
Režie:
Michele Lupo
Hrají a postavy:
Bud Spencer (kamarád), Joe Bugner (šerif Bronson), Piero Trombetta (Popsy Logan), Carlo Reali (Sarto), Sara Franchettiová (Vedoca Gordonová), Renato Scarpa (Logan)
Země:
Itálie
Rok výroby:
1981
Popis:
Zřídili mu ordinaci, ale Bud Spencer musí město zbavit lupičské bandy

Buddy má potrhlého indiánského kamaráda Orlí oko. Ten přepadl vlak a ukradl jednomu doktorovi kufr, ve kterém prý má být největší poklad. V kufru jsou ale jen samé lékařské knihy a nástroje. Jenže než se Bud naděje, celé město, do kterého právě společně s Orlím okem dorazil si myslí, že je Buddy doktor. Buddy namíchá lék a stařík na smrtelné posteli je zase jako rybička. Obyvatelé města mu hned zařídí ordinaci. Buddy tu ale bude mít ještě jinou práci, musí město zbavit lupičské bandy, která řádí po celém okolí. Bandita Colorado Sim v městečku řádí se svou bandou. A to vše na povel současného šerifa, který ve skutečnosti zabil svého předchůdce. Nešlo totiž o nic menšího, než o zlato.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski