Sledovat film Bravados online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Bravados
  Trailer k filmu Bravados   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Western
Režie:
Henry King
Hrají a postavy:
Gregory Peck (Jim Douglass), Joan Collinsová (Josefa Velarde), Stephen Boyd (Bill Zachary), Albert Salmi (Ed Taylor), Henry Silva (Lujan), Kathleen Gallant (Emma Steimmetz)
Země:
USA
Rok výroby:
1958
Popis:
Jim Douglas už půl roku sleduje skupinu čtyř mužů, o nichž je přesvědčen, že vykradli jeho ranč a znásilnili a surově zavraždili jeho mladou manželku. Je pevně odhodlán je všechny zabít. Právě je na cestě do městečka, kde se má brzy konat poprava čtyř zločinců, kteří přepadli banku a zastřelili pokladníka. Domnívá se, že čtyři muži - dva běloši, míšenec a indián - jsou právě ti, které hledá. Chce se proto zúčastnit jejich popravy... Přijíždí do městečka, přestože šerif si žádné návštěvy až do popravy nepřeje: nechce, aby se jeho jinak klidné městečko stalo místem, kam se pohrnou desítky zvědavců. Jim Douglas ale přesto trvá na tom, že v městečku zůstane a zúčastní se popravy. Chtěl by také vidět čtyři odsouzené. Mezitím dorazí i domnělý kat, jehož bylo třeba povolat z blízkého města. Pan Sims, tlustý žoviální mužík, si nejprve chce odpočinout a o odsouzené nejeví žádný zvláštní zájem. Teprve večer, když se všichni obyvatelé shromáždí v kostele, požádá šerifa, aby ho dovedl za odsouzenci. Sims však přijel proto, aby čtyřem darebákům pomohl na svobodu, a pokusí se šerifa zabít. Ten se ale bleskurychle otočí a zastřelí ho. Odsouzenci přesto prchají a jako rukojmí berou dceru místního obchodníka Emmu. Zraněný šerif se dovleče do kostela a vše vypoví. Muži z městečka se okamžitě vydávají po stopách zločinců. Odjíždí i Jim, který se v městečku setkal se svou dávnou láskou Josefou, která má malou dcerku Helen. Pronásledování pokračuje a Jim s ostatními brzy najdou mrtvolu pravého pana Simse, za něhož se vydával komplic lupičů. Jimovi se podaří chytit míšence, a pokouší se z něj dostat, kdo z nich zabil jeho ženu. Zdá se ale, že muž nic neví, na fotografii mrtvou nepoznává. Jim mu ale nevěří, zabije ho a pokračuje v pronásledování, během něhož zlikviduje dalšího lupiče. Zbývají tedy už jen dva... Ti se se svou rukojmí zastaví na ranči, sousedícím s Jimovým. Tam žije jistý John Buttler, od něhož chtějí lupiči jídlo. Když se muž pokusí o útěk, běloch ho zastřelí a pošle indiána Carlose, aby mu vzal to, co nesl. Ukáže se, že je to měšec peněz...
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski