Sledovat film Bratrstvo Ticha online

Přehrajte si film Bratrstvo Ticha online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online thriller Bratrstvo Ticha na Filmbox Plus!
  Trailer k filmu Bratrstvo Ticha   Sledovat Bratrstvo Ticha online
Žánr:
thriller
Režie:
Graham Guit
Hrají a postavy:
Gérard Depardieu (Joachim), Elodie Bouchezová (Gaëlle/Sarah), Carmen Mauraová (Matka Emmanuelle), Isaac Sharry (Morel), Tsilla Cheltonová (Matka Josephová), Estelle Larrivazová
Země:
Francie
Rok výroby:
2003
Popis:
Gérard Depardieu v roli jezuitského kněze, dr. Joachima Ferrera, který skrývá svou temnou minulost a nalézá útěchu v církvi.

Jednoho dne do nemocnice přijde mladá karmelitánka Sarah. Joachim je k ní přitahován a myslí si, že ji někdo pronásleduje. Netuší však o strašlivém tajemství ... tajemství jejího dvojčete, sestry Gaelle. Starostlivost se stává posedlostí a doktor začne se soukromým vyšetřováním, které ho dovede ke Gaelle. Najednou je rozpolcený. Chce objevit pravdu, ale zároveň k ní cítí stále větší sympatie. Joachim nakonec odmítá svůj závazek víry a následuje instinkt až do děsivého a nepředvídatelného konce.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski