Sledovat film Boj sněžného pluhu s mafií online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Boj sněžného pluhu s mafií
  Trailer k filmu Boj sněžného pluhu s mafií   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi, Thriller, Drama
Režie:
Hans Petter Moland
Hrají a postavy:
Stellan Skarsgard (Nils), Tobias Santelmann (Finn), Birgitte Hjort Sorensen, Kristofer Hivju (Strike), Bruno Ganz (otec), Jakob Oftebro (Aron Horowitz)
Země:
Norsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Černá pomsta na bílém.

Nils se se svým sněžným pluhem prohání zasněženými cestami v okolí chladného norského městečka. Proráží cesty pro své spoluobčany, což považuje za velmi zodpovědnou práci, kterou ostatní dokáží náležitě ocenit. Jednoho dne je dokonce jmenován Občanem roku, ale zároveň se v ten den dozví o úmrtí svého syna. Předávkování drogami není pro Nilse důvěryhodným vysvětlením, a tak se plný touhy po pomstě rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou. Vyhrát krvavý spor s mafií není lehké, avšak Nils už nemá co ztratit. Navíc má v záloze mnohem silnější zbraně - mohutný stroj a štěstí začátečníka.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski