Sledovat film Boj o Moskvu: Agrese online

Přehrajte si film Boj o Moskvu: Agrese online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Boj o Moskvu: Agrese
  Trailer k filmu Boj o Moskvu: Agrese   Sledovat Boj o Moskvu: Agrese online
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Jurij Ozerov
Hrají a postavy:
Yakov Tripolsky, Mikhail Ulyanov, Aleksandr Goloborodko, Bruno Frejndlikh, Nikolai Zasukhin, Anatoli Nikitin
Země:
Rusko, Československo, Německo, Maďarsko
Rok výroby:
1985
Popis:
Ruský režisér Jurij Ozerov se proslavil několika válečnými epopejemi (např. Osvobození), vydatně přispěl k "žádoucímu" pohledu na děje druhé světové války, zcela podřízené požadavkům komunistického režimu. První část velkofilmu Boj o Moskvu zachycuje grandiózní boje o ruské hlavní město, končící - jak známe z dějin - porážkou hitlerovských vojsk. Film samozřejmě ohromuje výpravnými scénami, avšak omezuje se na popisné, proklamativní podání. Z české strany bylo poskytnuto toliko technické zázemí, pomocným režisérem byl Otakar Fuka, jenž pořídil i český dabing. Film se zčásti natáčel ve starém Mostě, odsouzeném k demolici.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski