Sledovat film Bobby Z online

Přehrajte si film Bobby Z online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Bobby Z
  Trailer k filmu Bobby Z   Sledovat Bobby Z online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
John Herzfeld
Hrají a postavy:
Paul Walker (Tim Kearney), Laurence Fishburne (Tad Gruzsa), Olivia Wildeová (Elizabeth), Jason Flemyng (Brian Cervier), Keith Carradine (Johnson), Joaquim de Almeida (Don Huertero)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Sám od sebe neutečeš.

Detektiv Tad Gruzsa potřebuje vyměnit s mexickými drogovými mafiány svého zajatého parťáka za americkou drogovou spojku Bobbyho Z . Problém tkví v tom, že Bobby je mrtvý, a tudíž k výměně nepoužitelný. Naštěstí se ve vězení nachází zlobivý hipík jménem Tim Kearney, který je Bobbymu neuvěřitelně podobný. A protože o jeho smrti ví zatím jen policie, rozhodnou se použít k výměně Tima. Pokud proběhne vše podle plánu, Tim získá svobodu. Situace se jim ovšem vymkne z rukou...
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski