Sledovat film Blues Brothers online

Přehrajte si film Blues Brothers online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Blues Brothers
  Trailer k filmu Blues Brothers   Sledovat Blues Brothers online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Hudba & Umění, Komedie
Režie:
John Landis
Hrají a postavy:
John Belushi (Jake Blues), Dan Aykroyd (Elwood Blues), James Brown (Reverend Cleophus James), Cab Calloway (Curtis), Ray Charles (Ray), Aretha Franklinová (Paní Murphyová)
Země:
USA
Rok výroby:
1980
Popis:
Road movie plná písniček a černých brýlí, humoru a skvělých hereckých výkonů - akční komedie s prvky muzikálu.

Po návratu z vězení Jake Blues s bratrem Elwoodem navštíví dům, v němž byli kdysi vychováni jeptiškami. Tady stojí před jasným rozhodnutím: na to, aby sehnali 5000 dolarů pro kostel, mají pouhých jedenáct dnů. Jake s bratrem Elwoodem se proto rozhodnou obnovit jejich bývalou bluesovou skupinu. Tím se kolotoč ztřeštěných akcí a honiček s poldy v patách teprve roztáčí. Jejich plány na získání peněz totiž neustále někdo narušuje, dvojice bratrů také na sebe poštve téměř každého.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski