Sledovat film Blouznění online

Přehrajte si film Blouznění online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, thriller Blouznění na !
  Sledovat Blouznění online
Žánr:
horor, thriller
Režie:
Douglas Elford-Argent
Hrají a postavy:
Gwendolyn Garver (Christy Dawson), Kristian Capalik (Kyle Walker), Cal Thomas (Elliott Smithe), Bobbi Jean Bascheová (Mindy Mariner), Peter James (Chief Howard Dixon), Daniel Koester (Erick Jacobs)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Sedm let poté, co jí zemřel otec, se Christy Dawsonové začnou zdát divné sny. Netuší, že se z ní stává "snílek", spojnice mezi světem živých a mrtvých. Když se její sny změní ve skutečnost, vyhledá Christy pomoc Kyla Walkera, kterému nicméně brzy přestane důvěřovat. Muž jí totiž není schopný vysvětlit, jak je možné, že byl v jednom okamžiku na dvou místech zločinu. Policie Kyla zatkne a uvězní. Christy je tak odkázaná sama na sebe a vrací se k jediné osobě, která je schopná ji vyslechnout.
Hodnocení:
26 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski