Sledovat film Bláznivé líbánky online

Přehrajte si film Bláznivé líbánky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, komedie, romantický Bláznivé líbánky na !
  Trailer k filmu Bláznivé líbánky   Sledovat Bláznivé líbánky online
Žánr:
dobrodružný, drama, komedie, romantický
Režie:
Gregory Mackenzie
Hrají a postavy:
Sienna Millerová (Camille Fosterová), James Franco (Silias), David Carradine (kovboj Bob), Scott Glenn (šerif Foster), Ed Lauter (šerif Steiner), Mark Wilson (náměstek Ruddy)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2007
Popis:
Je to svatba, které nikdo nepřeje. Camille Fosterová je nejsladší a nejmilejší dívkou celého Kentucky a rozhodne se vdát za jediného muže, kterého kdy milovala. Jejím vyvoleným je Silas Parker - notorický zlodějíček, čerstvě propuštěný z vězení. Jen těžko byste je mohli nazvat ideálním párem, ale Camille se o názor druhých nezajímá. Bezvýhradně Silasovi věří a sama sebe přesvědčí o tom, že svatební cesta k Niagárským vodopádům ho změní k lepšímu a ona tím celému světu dokáže, jak skvělý je to muž. Silas to ale pravděpodobně vidí trochu jinak...o Camille se nestará ani za mák a cestu vidí jako příležitost, jak porušit podmínku a utéct ze země. Když se ovšem Silasova motorka střetne na cestě k Niagárám s kamiónem, nabere jejich putování podivný směr...
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski