Film Bláznivá střela

Sledovat film
Bláznivá střela
online

Přehrajte si film Bláznivá střela online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1319 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jen jeden muž dokáže zabránit atentátu na anglickou královnu!
Někdo nezažije nic dobrodružného, kdyby se rozkrájel. A někomu stačí vyjít na ulici a ocitne se v samém centru těch nejbláznivějších situací, jaké si umíme představit. Poručík losangelské policie Frank Drebin patří k těm druhým. Dlužno ovšem po pravdě říct, že Frank nedostává nic zadarmo, že na celém tom zmatku, který vždy a všude jeho osobu provází, tvrdě a systematicky pracuje. A protože štěstí, jak známo, přeje připraveným, bývá to ostatní už jen logickým vyústěním děje. Jako třeba teď, kdy má do Los Angeles zavítat sama britská královna Alžběta a oddíl, jehož je Frank členem, je pověřen její ochranou...

Žánr: Akční, Komedie, Krimi, parodie, Romantický
Režie: David Zucker
Hrají a postavy: Leslie Nielsen (Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer), Ricardo Montalban (Vincent Ludwig), George Kennedy (Ed Hocken), O.J. Simpson (Nordberg), Susan Beaubianová (paní Nordberg)
Scénář: Jerry Zucker, Jim Abrahams, David Zucker, Pat Proft
Země: USA
Rok výroby: 1988
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko