Sledovat film
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas
online

Film Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas
  Trailer k filmu Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas Trailer
Přehrajte si film Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 448 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Ozdoby policejních sborů do důchodu nesmějí!
Nikdo není nenahraditelný. Existují ovšem světlé výjimky. A jednou z nejsvětlejších je Frank Drebin. Co na tom, že by si po desítkách let policajtské práce konečně mohl užívat zaslouženého odpočinku! Co na tom, že se z něj stala dokonalá hospodyňka, vytvářející spolehlivé zázemí své emancipované manželce Jane! Losangelská policie se bez něj prostě neobejde. Alespoň ne teď, když se tu zřejmě chystá největší teroristická akce za poslední léta. Neboť ve statesvillské věznici se připravuje k útěku jeden ze zdejších nejnebezpečnějších "chovanců" - expert na bombové útoky Rocco. A vypátrat, jaký má být jeho nejnovější cíl, to je úkol, s nímž si jen tak někdo neporadí. A Frank nezaváhá ani vteřinu. Když to vlast potřebuje, je ochoten nechat se i zavřít...

Režie: Peter Segal
Hrají a postavy: Leslie Nielsen (Lt. Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer Drebin), George Kennedy (Captain Ed Hocken), O.J. Simpson (Nordberg), Fred Ward (Rocco Dillon), Kathleen Freemanová (Muriel Dillon)
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 9.7.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko