Sledovat film Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas online

Přehrajte si film Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, komedie, krimi, parodie, akční Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas na !
  Trailer k filmu Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas   Sledovat Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas online
Žánr:
akďż˝nďż˝, komedie, krimi, parodie, akční
Režie:
Peter Segal
Hrají a postavy:
Leslie Nielsen (Lt. Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer Drebin), George Kennedy (Captain Ed Hocken), O.J. Simpson (Nordberg), Fred Ward (Rocco Dillon), Kathleen Freemanová (Muriel Dillon)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Ozdoby policejních sborů do důchodu nesmějí!

Nikdo není nenahraditelný. Existují ovšem světlé výjimky. A jednou z nejsvětlejších je Frank Drebin. Co na tom, že by si po desítkách let policajtské práce konečně mohl užívat zaslouženého odpočinku! Co na tom, že se z něj stala dokonalá hospodyňka, vytvářející spolehlivé zázemí své emancipované manželce Jane! Losangelská policie se bez něj prostě neobejde. Alespoň ne teď, když se tu zřejmě chystá největší teroristická akce za poslední léta. Neboť ve statesvillské věznici se připravuje k útěku jeden ze zdejších nejnebezpečnějších "chovanců" - expert na bombové útoky Rocco. A vypátrat, jaký má být jeho nejnovější cíl, to je úkol, s nímž si jen tak někdo neporadí. A Frank nezaváhá ani vteřinu. Když to vlast potřebuje, je ochoten nechat se i zavřít...
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski