Sledovat film
Bláznivá Střela 2 a 1/2: Vůně strachu
online

Film Bláznivá Střela 2 a 1/2: Vůně strachu
  Trailer k filmu Bláznivá Střela 2 a 1/2: Vůně strachu Trailer
Přehrajte si film Bláznivá Střela 2 a 1/2: Vůně strachu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 401 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Tradiční či alternativní? Toť otázka, kterou je schopen vyřešit jen jediný muž! Leslie Nielsen v americké ztřeštěné komedii.
Alfou a omegou dnešního světa je energie. A americká energetická politika se má do budoucna řídit podle projektu doktora Mainheimera, který jednoznačně preferuje alternativní zdroje této životadárné síly. Tak to alespoň plánuje prezident George Bush. Podnikatelé z oblasti tradiční energie, v čele s úlisným elegánem Hapsburgem, šéfem Hexagonské naftové společnosti, mají ovšem představy diametrálně odlišné. A protože se pro uhájení svého zisku nezastaví před ničím, je celý ten geniální Bushův plán ohrožen v samotném počátku. Jen jediný člověk se dokáže zlotřilým průmyslníkům postavit: Frank Drebin z losangelské policie...

Režie: David Zucker
Hrají a postavy: Leslie Nielsen (Det. Lt. Frank Drebin), Priscilla Presleyová (Jane Spencer), George Kennedy (Det. Captain Ed Hocken), O.J. Simpson (Det. Nordberg), Robert Goulet (Quentin Hapsburg), Richard Griffiths (Dr. Albert S. Meinheimer / Earl Hacker)
Země: USA
Rok výroby: 1991
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 9.7.2022 18:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko