Sledovat film Biutiful online

Přehrajte si film Biutiful online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Biutiful na !
  Trailer k filmu Biutiful   Sledovat Biutiful online
Žánr:
drama
Režie:
Alejandro González Inárritu
Hrají a postavy:
Javier Bardem (Uxbal), Maricel Álvarez (Marambra), Hanaa Bouchaib (Maramba), Guillermo Estrella (Mateo), Eduard Fernández (Tito), Cheikh Ndiaye (Ekweme)
Země:
Španělsko, Mexiko
Rok výroby:
2010
Popis:
Biutiful - nový film režiséra Alejandra Gonzáleze Iñárritu o síle otcovské lásky.

Nový film mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Inárritu Biutiful s hvězdou (nejen) španělského filmu Javierem Bardemem v hlavní roli. Ten za svůj výkon získal Zlatou palmu na festivalu v Cannes. Příběh ukazuje životní cestu Uxbala, konfliktního bývalého narkomana, který hledá smíření se svým otcovstvím, láskou, duševnem, zločinem, vinou a smrtelností, obklopený nebezpečným podsvětím moderní Barcelony. Jeho obživa stojí mimo zákon a oběti, které je ochoten položit pro své děti, neznají hranic.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.