Sledovat film Bitva o kótu 60 online

Přehrajte si film Bitva o kótu 60 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1099 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický, válečný Bitva o kótu 60 na !
  Trailer k filmu Bitva o kótu 60   Sledovat Bitva o kótu 60 online
Žánr:
drama, historický, válečný
Režie:
Jeremy Sims
Hrají a postavy:
Brendan Cowell (kapitán Oliver Woodward), Harrison Gilbertson (Frank Tiffin), Steve Le Marquand (seržant Bill Fraser), Gyton Grantley (Norman Morris), Alex Thompson (Walter Sneddon), Duncan Young (Tom Dwyer)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2010
Popis:
Skutečný příběh obyčejných australských horníků, kteří změnili vývoj první světové války.

V roce 1916 se evropské válčící mocnosti ocitají v patové situaci. Operace dvou mohutných armád, které si dosud vyžádaly milióny životů, jsou na mrtvém bodě. Důlní inženýr Oliver Woodward se po pobytu v Papui vrací do Austrálie, aby se připojil k tajné Tunelářské společnosti. Woodward ke svému překvapení získává vojenskou hodnost a odjíždí do Evropy. Na bitevním poli u francouzského Armentiéres ho čeká "jeho" rota tunelářů, kteří ale novému veliteli příliš nevěří. Tuneláři mají labyrint chránit tak dlouho, dokud nezazní rozkaz k odpálení trhavin. Jenže kdo ví, kdy ta chvíle přijde?!
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski