Sledovat film Bílý bůh online

Přehrajte si film Bílý bůh online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Bílý bůh na !
  Sledovat Bílý bůh online
Žánr:
drama
Režie:
Kornél Mundruczó
Hrají:
Zsófia Psotta (Lili), Sándor Zsótér (Briggs), Lili Horváth (Elza), Szabolcs Thuróczy (starý muž), Lili Monoriová (Bev), Gergely Bánki (chytač psů)
Země:
Maďarsko, Německo, Švédsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Strhující příběh o odvěkém přátelství člověka a psa.

Hlavním hrdinou tohoto napínavého příběhu o vztahu lidí a psů je kříženec Hagen, který je řízením osudu oddělen od svojí milující paničky, třináctileté Lili, a musí se naučit přežít v nelítostném světě psů bez domova. Bojuje proti zlým lidem a nakonec i o holý život, ale stále se snaží najít svou milovanou Lili. Brzy ovšem zjistí, že pes je možná nejlepší přítel člověka, opačně to ale neplatí. Ve strhujícím finále se Hagen postaví do čela dvousethlavé psí smečky, aby svým trýznitelům vrátil vše i s úroky. Alegorický příběh, během nějž hlavní psí i lidští hrdinové projdou zásadní proměnou, nabízí divákovi silný filmový zážitek, katarzi a smíření. Díky napínavému příběhu a skvělé práci se zvířecími a lidskými herci je Bílý bůh film s velkým diváckým potenciálem. Zároveň jde o žánrový experiment, který kombinuje dobrodružný příběh s nadčasovým morálním poselstvím zpochybňujícím nadřazenost lidské rasy.
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.