Sledovat film Biely šejk online

Přehrajte si film Biely šejk online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1559 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Biely šejk
  Trailer k filmu Biely šejk   Sledovat Biely šejk online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Federico Fellini
Hrají a postavy:
Alberto Sordi (Fernando Rivoli - bílý šejk), Brunella Bovová (Wanda Giardino Cavalliová), Leopoldo Trieste (Ivan Cavalli), Giulietta Masinaová (Cabiria - prostitutka), Lilia Landiová (Felga - cigán ve fotorománu), Ernesto Almirante (doktor Fortuna - režisér fotorománu)
Scénář:
Michelangelo Antonioni, Federico Fellini, Tullio Pinelli, Ennio Flaiano
Země:
Itálie
Rok výroby:
1952
Popis:
Novomanželé Iavn a Wanda přicházejí do Říma, aby se tam setkali s příbuznými a absolvovali papežskou audienci. Ještě předtím se však Wanda rozhodne, že využije příležitost a setká se se svým idolem Fernandem Rivolim, alias "Bílým šejkem". Ten se rozhodne bezmezný obdiv, který k němu mladá žena přechovává, využít ve svůj prospěch. Mezitím se ji manžel, který se obává zahanbení před příbuznými, vydává hledat v římských ulicích.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko