Sledovat film Biblia: ježiš online

Přehrajte si film Biblia: ježiš online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Biblia: ježiš na !
  Trailer k filmu Biblia: ježiš   Sledovat Biblia: ježiš online
Žánr:
drama
Režie:
Roger Young
Hrají a postavy:
Jeremy Sisto (Ježíš), Debra Messingová (Mary Magdaleneová), Armin Mueller-Stahl (Joseph), Jacqueline Bissetová (Mary), Gary Oldman (Pontius Pilate), David O'Hara (John)
Země:
USA, Itálie, Německo, Česká republika
Rok výroby:
1999
Popis:
Biblický příběh, který zobrazuje život, cestu i poslání Ježíše...

Ježíšovi se zdává sen o středověké bitvě, kdy najednou vojáci vyřknou jeho jméno. Ježíš se probudí a nechápe, co měl tento sen znamenat. Proč ti neznámí lidé vyslovili jeho jméno? Vždyť Ježíš je obyčejný tesař jako jeho otec Jozef. Oba hledají práci, protože jsou těžké časy. Sám Jozef se znepokojeně ptá, kdy už bude konec utrpení jejich národa. A je netrpělivý: kdy už začne Ježíš konat? Od té doby kdy se narodil, nezjevilo se žádné znamení. Náhlá smrt Jozefa však změnila celý Ježíšův dosavadní život. Ví, že se musí vydat na cestu, na které musí být sám a tvrdí, že svůj život nežije pro sebe. Stává se vyvoleným, stává se mesiášem, stává se tím, kdo dokáže změnit vodu na víno...
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski