Sledovat film Bezejmenní online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Bezejmenní
  Sledovat 1310 filmů a 114 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Jaume Balagueró
Hrají a postavy:
Emma Vilarasauová (Claudia Horts de Gifford), Karra Elejalde (Bruno Massera), Tristán Ulloa (Quiroga), Toni Sevilla (Franco), Brendan Price (Marc Gifford), Jordi Dauder (Forense / The pathologist)
Země:
Španělsko
Rok výroby:
1999
Popis:
Policisté naleznou v nádrži s kyselinou dlouho pohřešovanou dívku, která je identifikována jako zmizelá dcera novinářky Klaudie. Po šesti letech ovšem zazvoní telefon, a v něm se ozve její hlas. Klaudie společně s bývalým policistou po ni začnou pátrat a narazí na zničující zlo.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski