Sledovat film Bezcitní lidé online

Přehrajte si film Bezcitní lidé online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1071 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, krimi Bezcitní lidé na !
  Trailer k filmu Bezcitní lidé   Sledovat Bezcitní lidé online
Žánr:
komedie, krimi
Režie:
Jim Abrahams, David Zucker, Jerry Zucker
Hrají a postavy:
Danny DeVito (Sam Stone), Bette Midlerová (Barbara Stoneová), Judge Reinhold (Ken Kessler), Helen Slaterová (Sandy Kesslerová), Anita Morrisová (Carol Dodsworthová), Bill Pullman (Earl Mott)
Země:
USA
Rok výroby:
1986
Popis:
V porovnání s manželi Stoneovými jsou únosci bezcitní lidé až na třetím a čtvrtém místě v komedii s Danny DeVitem a Bette Midlerovou v hl. rolích.

Bezcitná osoba číslo jedna je Sam Stone, odporný businessman, který se ženil pro peníze a je navýsost potěšen, když zjistí, že jeho ženu unesli. Rozhodl se nezaplatit výkupné a oslavuje lehce nabytou svobodu. Bezcitná osoba číslo dvě je Barbara Stoneová, zkažená, egoistická dědička, která své únosce trápí tak, že jsou ochotni zaplatit jejímu manželovi za to, že si ji vezme zpět. V porovnání s manželi Stoneovými jsou únosci bezcitní lidé až na třetím a čtvrtém místě. Ale nechybí ani bezcitní číslo pět a šest.
Hodnocení:
69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski