Sledovat film
Bezcharakterní žena
online

Film Bezcharakterní žena
  Trailer k filmu Bezcharakterní žena Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Marie se stará o terorizujícího boháče upoutaného na vozík. Její milý, boháčův synovec, ji přemluví, aby ze služby neutíkala. Stařec ji vezme na projížďku jachtou, navrhne jí sňatek a svou mladou ženu určí dědičkou svého majetku. Maria však při probuzení najde v posteli mrtvolu...
V tomto britském snímku na motivy francouzského románu z pera Catherine Arley si Sean Connery zahrál pohledného Anthonyho Richmonda, chamtivého mladého muže, kterého rozzuřilo, že jej jeho excentrický, bohatý, ale umírající strýček plánuje vynechat z poslední vůle. Místo toho chce Charles Richmond dát veškeré své jmění na charitu. Anthony tedy najme mladou ošetřovatelku jménem Maria, kterou chce využít pro svůj hanebný plán. Jejím úkolem bude starat se o starého pána, zařídit, aby si ji vzal a změnil svou závěť tak, aby jeho jmění dostala ona. Potom má dát Anthonymu tři miliony jako podíl. Maria dělá svou práci dobře, ale problém je, že se do Charlese doopravdy zamiluje. Když je pak starý pán zavražděn, podezření logicky padá na krásnou vdovu Marii. Případ se ale začne pomalu rozplétat, aby nakonec bylo spravedlnosti učiněno zadost.

Žánr: Thriller, Krimi
Režie: Basil Dearden
Hrají a postavy: Gina Lollobrigidaová (Maria Marcelloová), Sean Connery (Anthony Richmond), Ralph Richardson (Charles Richmond), Alexander Knox (Lomer), Johnny Sekka (Thomas), Laurence Hardy (Baynes)
Rok výroby: 1964
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko