Sledovat film Bestie z morza: Megalodon online

Přehrajte si film Bestie z morza: Megalodon online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 1 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, science fiction, thriller Bestie z morza: Megalodon na !
  Trailer k filmu Bestie z morza: Megalodon   Sledovat Bestie z morza: Megalodon online
Žánr:
horor, science fiction, thriller
Režie:
David Worth
Hrají a postavy:
John Barrowman (Ben Carpenter), Jenny McShaneová (Cataline Stoneová), Ryan Cutrona (Chuck Rampart), George Stanchev (Esai), Pavlin Kemilev (Porter), Plamen Manassiev (Radiotechnik)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Zabiják je zpět! U pobřeží Mexika se objeví obrovský prehistorický žralok. Skupina odvážných se vydá na moře, aby se ho pokusila zlikvidovat.

Pláž jihoafrického Kapského Města je plná koupajících se lidí. Ale jen do chvíle, než zaútočí žralok lidožrout. V ostatcích roztrhaných obětí pak vědci naleznou něco šokujícího. Zub patřící dávno vyhynulému pravěkému bílému žralokovi, který dorůstal délky až osmnáct metrů. A tak, někde v hlubinách oceánu číhá obří predátor a lidé i se svou moderní technikou jsou proti němu zcela bezmocní...
Hodnocení:
30 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 1 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski