Sledovat film Beneath online

Přehrajte si film Beneath online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, thriller Beneath na !
  Trailer k filmu Beneath   Sledovat Beneath online
Žánr:
horor, thriller
Režie:
Dagen Merrill
Hrají a postavy:
Nora Zehetnerová (Christy Wescot), Brenna O'Brienová (Christy at 14 years), Carly Popeová (Vanessa Locke), Don S. Davis (Joseph), Beatrice Zeilangerová (Nun's at Vanessa's funeral), Matthew Settle (John)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Dívka, zmítaná výčitkami, se rozhodne odhalit pravdu o smrti své sestry.

Když bylo Christy Wescotové čtrnáct, přemluvila krásnou starší sestru Vanessu, aby ji pustila k volantu cestou ze hřbitova, kde navštívili hrob rodičů. Zavinila však děsivou nehodu, a zatímco byla při nárazu vymrštěna z vozu a vyvázla jen s lehkým zraněním, Vanessa, která v explodujícím autě uvízla, přežila děsivě popálená. Christy se zhroutila a skončila v péči psychiatrické kliniky, o Vanessu se rozhodl postarat doma její manžel dr. John Locke, pouze s pomocí přísné matky a ošetřovatelky Claire Wellsové. Christy se odstěhovala do Kalifornie, ale stále se jí vracejí podivné vize a noční můry, že její sestra byla pohřbena zaživa. O šest let později se vrátí do rodného města, kde se dočká od Johna i jeho matky velmi chladného přijetí, na rozdíl od její neteře Amy, která si ji brzy oblíbí a svěří se jí se svým strachem z netvora, ukrývajícího se za stěnami domu. Christy, odhodlaná objasnit smrt své sestry, získá podporu mladého policisty Jeffa. Podaří se jim odhalit soustavu tunelů, jimiž je dům prošpikován stejně jako podzemí, a v suterénu odhalí místo, kde se John o Vanessu staral. Stále znepokojenější dívka pokračuje v pátrání a marně se snaží najít Claire. Zatímco otec ošetřovatelky ji varuje před Johnem, Amy jí vypráví o netvorovi, který vychází ze šatníku, když spí, a dotýká se její tváře. Navíc Christy zjistí, že John a Claire měli milostnou pletku a zřejmě se rozhodli Vanessy zbavit. S Jeffovou pomocí se dopátrá dalších podrobností, nikdo jí však nevěří. Odhodlaná dokázat, že má pravdu, pronikne k sestřině rakvi. Čeká ji první z řady šokujících odhalení, které povedou k dalším, pro Christy smrtelně nebezpečným událostem.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.