Sledovat film Being Flynn online

Přehrajte si film Being Flynn online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Being Flynn na !
  Trailer k filmu Being Flynn   Sledovat Being Flynn online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Paul Weitz
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Jonathan Flynn), Paul Dano (Nick Flynn), Julianne Mooreová (Jody Flynnová), Olivia Thirlbyová (Denise), Eddie Rouse (Carlos), Steve Cirbus (Jeff)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Netradiční setkání otce se synem.

Nick Flynn je mladý spisovatel, který se pokouší najít sám sebe. Jeho otec Jonathan, který se prodírá životem po svém, neviděl svého syna celých 18 let. Až když přijme Nick práci sociálního pracovníka v útulku pro bezdomovce, nachází smysl svého osobního i pracovního života. Jednoho dne se zde náhle objeví Jonathan, který přišel hledat nocleh a útočiště. Pro oba je to přímý výstřel do skutečné a možná i společné budoucnosti. Přijme Nick vlastního otce a podaří se mu nahradit prázdné vzpomínky skutečnou budoucností?
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski