Sledovat film Baywatch online

Přehrajte si film Baywatch online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie Baywatch na PRO7!
  Trailer k filmu Baywatch   Sledovat Baywatch online
Žánr:
akční, komedie
Režie:
Seth Gordon
Hrají a postavy:
The Rock (Mitch Buchannon), Zac Efron (Matt Brody), Priyanka Chopraová (Victoria Leedsová), Alexandra Daddario (Summer Quinnová), Kelly Rohrbach (CJ Parkerová), Ilfenesh Hadera (Stephanie Holdenová)
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Dobrý buchty pořebujou pořádnej pekáč.

Červené plavky a plovák stejné barvy, těla samý sval a šlacha. Vídali jsme je rádi, zvlášť ti, kteří se zrovna topili. Pobřežní hlídka se stala fenoménem a jedním z nejúspěšnějších seriálů v televizní historii. Původní Mitch Buchannon je už sice dávno v důchodu, to ale neznamená, že by lidi i dál nepotřebovali tahat z vody. Ale protože se režie filmového remaku ujal tvůrce Šéfů na zabití Seth Gordon, bylo od počátku jasné, že tvůrci nebudou chtít podruhé vstoupit do stejného oceánu. Asi vás to překvapí, ale nová Pobřežní hlídka je řízná akční komedie, které nejsou svatí ani utopenci.
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všechna videa pořadů televize PRO7 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski