Sledovat film Bavme se o sexu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Bavme se o sexu
  Trailer k filmu Bavme se o sexu   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Bill Condon
Hrají a postavy:
Liam Neeson (Alfred Kinsey), Laura Linneyová (Clara McMillenová), Chris O'Donnell (Wardell Pomeroy), Peter Sarsgaard (Clyde Martin), Timothy Hutton (Paul Gebhard), John Lithgow (Alfred Seguine Kinsey)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Jaká je Vaše nejoblíbenější poloha při milování? ... Ono jich je více?

Takže, pokud pohodlně sedíte, můžeme začít." Takto nás do příběhu vtáhne Liam Neeson, který v životopisném filmu Kinsey ztvárnil profesora Alfreda Kinseyho. V první polovině 20. století se proslavil otevřenou studií lidské sexuality a lidského chování při té nejoblíbenější činnosti. Kinsey za svůj život vydal několik uznávaných publikací, které mezi tehdejší veřejností způsobily poprask svojí otevřeností a jednoduše tím, že všechno kolem sexu bylo v oné době velké tabu.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski