Sledovat film Barvy online

Přehrajte si film Barvy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1478 filmů a 120 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Barvy
  Trailer k filmu Barvy   Sledovat Barvy online
Žánr:
Thriller, Drama, Akční, Krimi
Režie:
Dennis Hopper
Hrají a postavy:
Sean Penn (Officer Danny McGavin), Robert Duvall (Officer Bob Hodges), Maria Conchita Alonsová (Louisa Gomezová), Maria Conchita Alonsoová (Louisa Gomez), Randy Brooks (Ron Delaney), Grand L. Bush (Larry Sylvester)
Země:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Dva řadoví policisté v ulicích Los Angeles. Jeden mladý a impulsivní, druhý před penzí, ale zkušený a pro svou moudrost je ve sboru nepostradatelný. Zná řadu výrostků osobně a ovládá způsoby, jak se s nimi rychle vypořádat. Madší Danny od něj přebírá zkušenosti, ale svou zbrklostí si značně komplikuje život. Během své každodenní služby stojí před neřešitelným úkolem - vnést pořádek a zákon do ghetta, ovládaného dobře ozbrojenými gangy. Dva z nich se pustí do vzájemné války, která si bezohledně vybírá oběti nejen mezi členy válčících stran.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko