Sledovat film Barnie a jeho mrzutosti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Barnie a jeho mrzutosti
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Bruno Chiche
Hrají a postavy:
Fabrice Luchini (Barnie), Nathalie Bayeová (Lucie), Marie Gillainová (Margot), Hugo Speer (Mark), Mélanie Bernierová (Cécile), Serge Hazanavicius (Alexandre)
Scénář:
Bruno Chiche, Fabrice Roger-Lacan
Země:
Francie
Rok výroby:
2000
Popis:
Francouzská komedie pro ty, kteří už o životě něco vědí... aneb na každého jednou dojde.

Barnie je typický produkt současného světa, co se mužů týče. Doslova "neví co by", je mu přes čtyřicet, má milence a mladou milenku a samozřejmě rodinu, dobré postavení, dům se zahradou. S manželkou a dcerou bydlí v Calais, ale pracuje v Londýně. Zřejmě příliš často mluvil o romantickém víkendu v Benátkách. Má narozeniny... a najednou si na to všichni vzpomenou včetně manželky. Barnie obratně manévruje a doufá, že mu vše projde jako vždycky.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko