Sledovat film
Barbora řádí
online

Film Barbora řádí
  Trailer k filmu Barbora řádí Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Antonie Nedošinská je úspěšnou majitelkou husí farmy i vzornou manželkou a matkou. Její manžel má však tendenci k nevěře.
Rázná paní Barbora Čápová, majitelka husí farmy v Brousilově, se snaží provdat dceru. Na inzerát dojde celá bedna odpovědí, starostlivá matka má tedy z čeho vybírat. Jako nejvhodnější kandidát se jeví Pavel Stehlík, a protože se líbí i dceři, koná se slavná veselka. Novomanžel se nijak nechlubí tím, že se doslova topí v dluzích. Navíc si až podezřele dobře rozumí s tchánem, a ti dva mají lecjaké spády. Za nějaký čas si spolu vyrazí na tah do Prahy. Jako z udělání má paní Barbora téhož dne stejnou cestu - a potkává manžela ve varieté, kam si zašla se známým z dávných časů. Slibuje nevěrníkovi krutou pomstu, leč její záměry zhatí zcela neočekávaná událost...

Žánr: Komedie
Režie: Miroslav Cikán
Hrají a postavy: Antonie Nedošinská (Barbora Cápová), Theodor Pištěk (Vojtech Cáp), Helena Bušová (Helena), M. Rodenova (Julca), František Paul (Pavel Stehlík), Fanda Mrázek (Julius Kopriva)
Rok výroby: 1935
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 22.9.2022 10:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська