Sledovat film Barbara Wood: Bouřlivá léta online

Přehrajte si film Barbara Wood: Bouřlivá léta HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Barbara Wood: Bouřlivá léta na Kino Barrandov!
  Sledovat Barbara Wood: Bouřlivá léta online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Marco Serafini
Hrají a postavy:
Tanja Wedhornová (Samantha Hargrave), Patrick Rapold (Mark Rawlings), Maurizio Aiello (Paul Simmons), Brigitte Antonius (Molly), Franz Buchrieser (Prof. Richard Higgs), Jill Greenacre (zdravotní sestra)
Země:
Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Její přání stát se lékařkou se vyplnilo. Na počátku 19. století se stala první ženou, která byla přijata ke studiu medicíny.

Samantha Hargrave, dcera lékaře, je navzdory odporu některých vyučujících na počátku 19. století první ženou, která je přijata na studia medicíny. Dosáhnout vytouženého cíle a stát se lékařkou však nebude nijak snadné - najde se totiž dost takových, kteří ženy v takové oblasti nechtějí. Naštěstí má ale Samantha i řadu příznivců. Jedním z nich je i Mark Rawling, její spolužák a velká láska
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.