Sledovat film Balada o Cablu Hogueovi online

Přehrajte si film Balada o Cablu Hogueovi online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Balada o Cablu Hogueovi online
Žánr:
komedie, western
Režie:
Sam Peckinpah
Hrají:
Jason Robards (Cable Hogue), Stella Stevensová (Hildy), David Warner (Rev. Joshua Douglas Sloan), Strother Martin (Bowen), Slim Pickens (Ben Fairchild), L.Q. Jones (Taggart)
Země:
USA
Rok výroby:
1970
Popis:
Píše se rok 1908. Západ se změnil. Jen prošedivělý hraničář Cable Hogue zůstává stejný. Navzdory majetku, který získal prodejem vody žíznivým poutníkům cestujícím pouští, čeká stále na svůj den. Jednoho dne se totiž pro vodu zastaví ti dva proradní bídáci, kteří před lety Hoguea oloupili a nechali v horké arizonské poušti umírat. Po snímku Divoká banda, plném násilných scén, tentokrát režisér Sam Peckinpah skládá lyrický hold posledním dnům pionýrského ducha Divokého západu.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.