Sledovat film Balada o Cable Hogueovi online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Balada o Cable Hogueovi
  Trailer k filmu Balada o Cable Hogueovi   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Western
Režie:
Sam Peckinpah
Hrají a postavy:
Jason Robards (Cable Hogue), Stella Stevensová (Hildy), David Warner (Rev. Joshua Douglas Sloan), Strother Martin (Bowen), Slim Pickens (Ben Fairchild), L.Q. Jones (Taggart)
Země:
USA
Rok výroby:
1970
Popis:
Píše se rok 1908. Západ se změnil. Jen prošedivělý hraničář Cable Hogue zůstává stejný. Navzdory majetku, který získal prodejem vody žíznivým poutníkům cestujícím pouští, čeká stále na svůj den. Jednoho dne se totiž pro vodu zastaví ti dva proradní bídáci, kteří před lety Hoguea oloupili a nechali v horké arizonské poušti umírat. Po snímku Divoká banda, plném násilných scén, tentokrát režisér Sam Peckinpah skládá lyrický hold posledním dnům pionýrského ducha Divokého západu.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski