Sledovat film Báječní muži na létajících strojích online

Přehrajte si film Báječní muži na létajících strojích online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, komedie Báječní muži na létajících strojích na !
  Sledovat Báječní muži na létajících strojích online
Žánr:
akční, dobrodružný, komedie
Režie:
Ken Annakin
Hrají a postavy:
Stuart Whitman (Orvil Newton), Sarah Milesová (Patricia Rawnsley), James Fox (Richard Mays), Alberto Sordi (Count Emilio Ponticelli), Robert Morley (Lord Rawnsley), Gert Fröbe (Colonel Manfred von Holstein)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1965
Popis:
Aviatičtí nadšenci z celého světa jsou zváni na letecký závod z Londýna do Paříže! Vítěz získá slávu, finanční odměnu a obdiv krásných žen...

Dobrodružná komedie o tom, jak na samém počátku 20. století nabídly British Newspaper cenu pro vítězného pilota v závodě přes Kanál, přesněji řečeno z Londýna do Paříže, jak cena přilákala na start letce z nejrůznějších koutů světa a co všechno se při takové cestě může přihodit...
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski