Sledovat film Babe online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Babe
  Trailer k filmu Babe   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Sport
Režie:
Arthur Hiller
Hrají a postavy:
John Goodman (George Herman 'Babe' Ruth), Kelly McGillisová (Claire Hodgson Ruth), Trini Alvaradová (Helen Woodford Ruth), Bruce Boxleitner (Jumpin' Joe Dugan), Peter Donat (Harry Frazee), James Cromwell (Brother Mathias)
Scénář:
John Fusco
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Byl národní hrdina, milovaný i opovrhovaný, nejslavnější hráč baseballu. John Goodman v hlavní roli amerického životopisného filmu

Film vypráví příběh jednoho z nejlepších hráčů baseballu všech dob. Sedmiletý George Herman Ruth je odveden do chlapecké polepšovny a sirotče. Otec nezvládá jeho výchovu, a tak se rozhodne zbavit se ho tímto způsobem. Ve škole je Ruth vychováván katolickými misionáři a bratr Matthias, který vede školní tělovýchovu, ho poprvé seznamuje s baseballem.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko