Sledovat film Az összeesküvés online

Přehrajte si film Az összeesküvés online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický, válečný Az összeesküvés na Duna World!
  Trailer k filmu Az összeesküvés   Sledovat Az összeesküvés online
Žánr:
drama, historický, válečný
Režie:
Frank Pierson
Hrají a postavy:
Kenneth Branagh (Reinhard Heydrich), Clare Bullusová (služka), Stanley Tucci (Adolf Eichmann), Simon Markey (těsnopisec), David Glover (dohlížející majordomus), David Willoughby (starší)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2001
Popis:
V zimě roku 1942 německé armády mrzly a hladověly v zasněženém Rusku. Amerika už byla ve válce. Hitlerův sen o říši, trvající tisíc let, byl poprvé ohrožen, vítězství rozumu a spravedlnosti však bylo ještě v nedohlednu. V té době dostalo patnáct vysokých německých funkcionářů od svých velitelů a ministerstev rozkaz vydat se do tichého sídla ve Wannsee, daleko od krize na frontě. Reinhard Heydrich, Adolf Eichmann, Wilhelm Stuckart, Gerhard Klopfer a další se sešli, aby projednali jeden jediný bod setkání: konečné řešení židovské otázky. Během dvou hodin tito muži navždy změnili svět...
O poradě, která se v tomto zámečku pod nejpřísnějším utajením odehrála, se zachoval jediný záznam: kopie Martina Luthera, sekretáře ministerstva zahraničí. Nalezli ji v roce 1947 američtí vyšetřovatelé v archivu ministerstva a na jejím základě byl zrekonstruován průběh celého setkání. V téměř reálném čase sleduje divák chladné, emocemi nezatížené jednání o tom, jak ze světa odstranit jednu celou lidskou rasu. Jednání, jehož výsledkem bylo 6 miliónů ztracených životů...
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
Duna World Duna World Archív a všechna videa pořadů televize Duna World online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski